شرکت توسعه پارس آساک توس در سال 1392 با شماره ثبت 49458 و شناسه ملی 10380659233 در مشهد مقدس به برکت وجود آقا علی ابن موسی الرضا (ع) و با هدف خرید، فروش، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی- برپایی و شرکت در همایشها و نمایشگاه های داخلی و بین المللی- عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و ... (طبق بند 1 اساسنامه که در موضوع شرکت تعریف شده است) به ثبت قانونی رسید.

پس از بررسی های کارشناسی مدقانه و جلسات متعدد درباره نوع فعالیت اصلی موضوع ثبت و تحقیق در استان ها و شهرهای مختلف و با توجه به مغبون شدن برخی از تولیدکنندگان عزیز و مصرف کنندگان محترم در زمینه خرید و فروش از نمایشگاههای تخصصی مبلمان، دکوراسیون داخلی و جهیزیه عروس، بر آن شدیم در جهت رفع مشکل و نحوه خدمت رسانی بهتر در این زمینه فعالیت کنیم لذا با گزینش و انتخاب تولیدی های معتبر و اصلح، در دی ماه 1393 مبادرت به اولین کار اجرایی خود در شهرستان گنبدکاووس (استان گلستان) نموده و پس از گذشت اندک زمانی سایر شهرستانها را تحت پوشش قرار دادیم.

این شرکت سعی نموده همواره در حفظ حقوق مصرف کننده و ارتباط صحیح آن با تولیدکنندگان محترم از نگرانی های موجود کاسته و با پذیرش نقص های موجود از ایجاد اصطکاک بین مردم و مسوولین شهرهای مربوطه جلوگیری نماید به همین منظور با حفظ مسائل حقوقی و ثبت دقیق معاملات انجام شده و کنترل روند ثبت فاکتور تا مرحله رسیدن اجناس از جمله:

1- اسکن فاکتور بین خریدار و فروشنده

2- پرفراژ برگه قبض رسید بیعانه

3- انجام عملیات مالی دقیق

4- رونوشت برای اداره صنعت ،معدن و تجارت یا اتاق اصناف شهرستان مربوطه

5- کنترل امنیت و محیط نمایشگاه با دوربین های مدار بسته و ...

به این مهم نائل گشتیم.

یاد آور می شود یکی از افتخارات این شرکت این است که با وجود کارشناسان و نیروهای متخصص و ماهر از هنگام صدور مجوز تا پایان دوره نمایشگاهی، صفر تا صد کار توسط کارمندان خود شرکت انجام پذیرفته و از واگذاری مجوز و بروز مشکلات احتمالی ممانعت بعمل آمده است.

بدیهی است یکی از علتهای اصلی موفقیت و پیشرفت این شرکت پس از عنایت پروردگار و لطف مسئولین، تلاش های صادقانه سایر افراد بالاخص تعهد اخلاقی و کاری تولید کننده های عزیز می باشد که سهم اصلی رسیدن به این جایگاه را برای ما فراهم ساخته است.
جهت اطلاع از کیفیت و نحوه برگزاری این شرکت فیلم های مستند کلیه شهرهای نام برده از ابتدا تا آخر اجرا قابل ارائه بوده تا گوشه ای از صداقت کاریمان به صورت مصور در اختیار سایر عزیزان قرار گیرد.

امید است با تداوم سیاستهای بروز و نظرات شما دوستان و بازدید کنندگان عزیز فردای بهتری را ساخته و سهم کوچکی در صنعت نمایشگاهی ایفا کرده باشیم.

در پایان ضمن آرزوی سلامتی، سعادت و بهروزی برای همه مردم شریف ایران، توفیق روزافزون همکارانم را در خدمت هر چه بهتر به مردم شهیدپرور کشور عزیزمان در راستای نیل به اهداف والای شرکت از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

به امید فردایی بهتر و ایران آباد تر

و من الله التوفیق                             

 مدیرعامل شرکت توسعه پارس آساک توس 

مهندس فرهاد تقیان